Advanced SystemCare PRO indir

Sistem bakım programı

Advanced SystemCare PRO
İndir

Advanced SystemCare PRO Program Künyesi
Son Versiyon: v14.1.0
Son Güncelleme: 27 Aralık 2020
Program Dili: Türkçe, İngilizce
İşletim Sistemi: Windows
Program Boyutu: 47.8 MB
Üretici Firma: IObit
Lisans: Demo
Kategori: Sistem Bakım Programları

Advanced SystemCare PRO tüm dünyada milyonlarca kişinin kullandığı çok fonksiyonlu sistem bakım yardımcısı programıdır.

Advanced SystemCare PRO sayesinde bilgisayarınız ilk günkü hızına yeniden geri dönecektir. Kullanımı çok basit olan bu programın Türkçe dil desteği de mevcut olup, ücretsiz versiyonunu bazı kısıtlamalar dışında süresiz olarak kullanabilirsiniz.

Program ram ve işlemci kullanımınızı sürekli olarak denetler ve gereksz kullanım yapan uygulamaları sonlandırıp performansınızı otomatik olarak sürekli optimum seviyelere getirmektedir.

Program sayesinde sisteminizde birikmiş olan gereksiz log dosyalarını, üçüncü parti yazılımlardan arta kalan dosyaları, tarayıcı geçmişlerini vb. tüm sisteminizi yavaşlatabilecek dosyaları temizleyebilirsiniz.

Program tek tuşla sisteminizde yer kaplayan en büyük boyuttaki dosyaları listeler, böylece diskinizi temizlemeniz daha kolay olacaktır.

AI Mode özelliği sayesinde program sizin daha önce yaptığınız temizleme alışkanlıklarınızı öğrenir ve bu işlemleri dilerseniz otomatik olarak yapabilmektedir.

Advanced SystemCare programı sayesinde bilgisayarınızı artık sürekli olarak formatlamanız gerekmeyecektir, temizlik işleminden sonra bilgisayarınız sanki ilk gün kullanımındaki gibi hızlanmış olacaktır.

Ek özellik, Advanced SystemCare artık güvenlik bakımından da sisteminizi korumaktadır. Windows’da veya diğer üçüncü parti yazılımlarda olabilecek güvenlik açıklarını kapatmakta ve kullandığınız programları en son versiyonlarına güncellemektedir.

Ekran Görüntüleri:

Editör Değerlendirmesi
 • Kurulum Kolaylığı
  (5)
 • Kullanım Kolaylığı
  (5)
5

Advanced SystemCare PRO programı değerlendirme puanımız;

Programın kurulum, kullanım kolaylığı ve farklı kriterlere göre hesaplanmıştır. Dilerseniz alttaki bölümden kendi puanlamanızı da gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki “indir” butonuna tıklayarak programın son güncel yasal deneme / full sürümünü üretici firmanın kendi adresinden bilgisayarınıza yükleyip kurabilirsiniz. Çalışmayan linkleri bize iletişim sayfamızdan bildirmenizi rica ederiz.

Programın kullanımıyla ilgili her türlü görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden sayfaya gönderebilirsiniz.

Artıları

 • Bilgisayarı temizler ve hızlandırır
 • Birçok sistem aracı barındırıyor

Eksileri

 • Virüs koruma özelliği yok
 • Bazı özellikler sadece PRO versiyonunda mevcut
Gönderiliyor
Kullanıcı Değerlendirmesi
3.22 (9 votes)

Advanced SystemCare PRO indir” için bir yorum

 • 12 Ocak 2021 tarihinde, saat 14:41
  Permalink

  yıllardır bu programı kullanıyorum, özellikle bilgisayarı tek tuşla hızlandırmak çok kolay, tüm özelliklerinden faydalanmak için advanced systemcare lisans kodu almanızı da öneririm yalnız ürün lisansı 1 yıllıktır her yıl kredi kartınızdan otomatik para çekecektir aklınızda olsun

Bir cevap yazın

NordVPN yaz fırsatı! 2 yıllık abonelikte %69 indirim +3 ay hediye!