Among Us indir

Windows / PC versiyonu

İndir

Among Us Oyun Künyesi
Son Versiyon: Windows / PC
Son Güncelleme: 23 Ocak 2021
Program Dili: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows
Program Boyutu: 1.19 MB
Üretici Firma: Innersloth LLC
Lisans: Demo
Kategori: Oyunlar

Among Us oyununu Windows işletim sistemli PC’lerde oynayabilmeniz için BlueStacks android emülatörünü bilgisayarınıza yüklemeniz gerekmektedir. BlueStacks hesabınıza giriş yapmanızdan sonra keşfet bölümünden “Among Us” yazarak oyunu yükleyebilirsiniz.

Among Us oyunu uzay gemisinde geçiyor. Uzay gemisinde katil veya katiller var, siz de kimin masum kimin suçlu olduğunu bularak ilerlemeye çalışmanız gerekiyor. Katili bulmak için yalnızca kanıt görmeniz gerekmiyor, oyuncuların davranışlarını da izleyip şüpheli davrananları tespit etmek gerekiyor. İki rolden birini seçmeniz gerekiyor; Crewmate (mürettebat) veya Impostor (sahtekar). Masumlar kendi görevlerini bitirmeye hainler ise masumları yok etmeye çalışıyor. Masum olarak bir hain tarafından öldürülseniz bile yine görevinizi yapmaya devam edebilmektesiniz.

Oyun 2018 yılında çok az ilgi görerek piyasaya çıkmış olmasına rağmen bir çok youtube ve twitch yayıncısı sayesinde 2020 yılında inanılmaz popülerliğe ulaştı, sanıyoruz ki oyun yapımcı firması da bu kadar popülerliği beklemiyordu, bu sebepten dolayı aşırı yoğunluk nedeniyle zaman zaman sunucularda kopmalar yaşanabiliyor.

Oyundan maksimum haz alabilmek için kesinlikle kalabalık bir arkadaş grubuyla oynamanızı önermekteyiz. Kaç yıldır tanıdığınız arkadaşlarınızdan duyacağınız yalan, iftira ve entrikalara hazır olun 🙂

Oyun cross platform desteklemektedir, bir diğer deyişle siz PC üzerinden emülatör aracılığıyla oynarken arkadaşlarınız mobil üzerinden de bağlantı sağlayabilir. Ancak mobil platformda hareketlerin kontrolünün biraz zor olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Zamanında Vampir Köylü, Secret Hitler, Mafia oyunlarını oynamışsanız bu role play oyunundan da çok zevk alacağınınızdan emin olabilirsiniz. Ek olarak Discord sesli iletişim programı aracılığıyla diğer oyuncularla sesli sohbet çok daha keyifli olacaktır.

you disconnected from the server sent 6 pings that remote has not responded to” hatası sunucuların maksimum yoğunluğa eriştiği zamanlarda oraya çıkabilmektedir. Bu durumla karşılaştığınız zaman ilk sırada sunucunuzu değiştirmeyi önermekteyiz. Örneğin Asya veya Avrupa sunucusunda oynuyorsanız, farklı kıtadaki Kuzey Amerika sunucusunu denerseniz saat farkından dolayı o sunucunun müsait olma durumu çok daha yüksek olacaktır. Eğer sunucuya bağlanmadan oyun sizi dışarı atıyorsa bu durumda VPN servisi kullanıp farklı ülke üzerinden bağlanmanızı öneririz. Bunların hiçbiriyle bir çözüm elde edemezseniz son çare olarak modem’inizi resetlemenizi öneririz, böylece olası bağlantı sorunlarınız düzelebilecektir.

Ekran Görüntüleri:

Editör Değerlendirmesi
  • Kurulum Kolaylığı
    (5)
  • Kullanım Kolaylığı
    (5)
5

Among Us oyunu değerlendirme puanımız;

Oyunun kurulum, kullanım kolaylığı ve farklı kriterlere göre hesaplanmıştır. Dilerseniz alttaki bölümden kendi puanlamanızı da gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki “indir” butonuna tıklayarak oyunun son güncel yasal deneme / full sürümünü üretici firmanın kendi adresinden bilgisayarınıza yükleyip kurabilirsiniz. Çalışmayan linkleri bize iletişim sayfamızdan bildirmenizi rica ederiz.

Programın kullanımıyla ilgili her türlü görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden sayfaya gönderebilirsiniz.

Artıları

  • Çok eğlenceli
  • Çok oyunculu olarak oynanabiliyor
  • Farklı milletlerden insanlarla konuşarak İngilizce’nizi de geliştirebilirsiniz

Eksileri

  • Çok yoğun zamanlarda sunucuyla bağlantı kesilebiliyor
Gönderiliyor
Kullanıcı Değerlendirmesi
5 (1 değerlendirme)

Bir cevap yazın

NordVPN yaz fırsatı! 2 yıllık abonelikte %69 indirim +3 ay hediye!