Bandicam indir

Ekran videosu ve oyun kayıt programı

Bandicam
İndir

Bandicam Program Künyesi
Son Versiyon: v5.2.0.1855
Son Güncelleme: 15 Temmuz 2021
Program Dili: Türkçe, İngilizce
İşletim Sistemi: Windows
Program Boyutu: 18.8 MB
Üretici Firma: Bandicam
Lisans: Demo
Kategori: Ekran Kayıt Programları

Bandicam yüksek kalitede ve üstün performanslı ekran videosu kayıt etme programıdır. Programın OpenGL ve DirectX platformlarını da desteklemesinden dolayı oyun videolarını da tam ekran boyutunda kolaylıkla kayıt edebilirsiniz.

Bandicam programı 24 saat boyunca aralıksız (sabit diskiniz dolana kadar) video kaydı yapabilmektedir.  Video kayıt işlemi sırasında bilgisayarınızı yavaşlatmaz, böylece çok fazla performans kaybına uğramazsınız.
Kayıt için oluşturduğunuz video dosyaları oldukça düşük boyutta olup, bu videoları youtube’a format dönüşümü yapmadan gönderebilmektesiniz. Bandicam videolar için .avi ve .mp4 formatlarını desteklemektedir.

Bandicam deneme sürümü yalnızca 10 dakikalık kayıt yapmaya izin vermekte ve ekranda “Bandicam” reklam yazısı çıkmaktadır. Bu kısıtlamaları kaldırmak için Bandicam full sürümünü satın almanız gerekmektedir. Bandicam lisans süresi ömür boyu olup, tüm güncelleştirmeler de kullanıcılarına ömür boyu ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Bandicam programının Türkçe dil desteği mevcut olup programı tamamen Türkçe olarak kullanabilmektesiniz.

Bandicam programı sayesinde oyun tanıtımı, programlama vb. sunumlarınızı eş zamanlı olarak yüksek çözünürlükte kaydedebilirsiniz ve youtube vb. platformlara yükleyerek başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Kayıt esnasında ekranda FPS değeri de bilgi olarak gösterilmektedir, ancak bu bilgi asıl kayıt dosyasında bulunmayacaktır.

Bandicam lisansımı unuttum, tekrar nasıl geri alabilirim?
Bandicam satın alma sayfasının en altındaki “Resend Purchased License” bölümüne email adresinizi girerek Bandicam lisansınızın tekrar email adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bandicam lisansı ömür boyu mu? Güncelleştirmeler için ödeme yapmam gerekiyor mu?
Bandicam lisansınızı kural ihlali yapmadığınız sürece ömür boyu olarak kullanabilirsiniz, güncelleştirmeler de tamamen ücretsizdir. İleride yeni bir bilgisayar aldığınız zaman eski bilgisayarınızdan bandicam programını tamamen kaldırınız, lisansınızı yeni bilgisayarda aktive edip artık o bilgisayardan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

Editör Değerlendirmesi
  • Kurulum Kolaylığı
    (4.5)
  • Kullanım Kolaylığı
    (5)
4.8

Bandicam programı değerlendirme puanımız;

Programın kurulum, kullanım kolaylığı ve farklı kriterlere göre hesaplanmıştır. Dilerseniz alttaki bölümden kendi puanlamanızı da gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki “indir” butonuna tıklayarak programın son güncel yasal deneme / full sürümünü üretici firmanın kendi adresinden bilgisayarınıza yükleyip kurabilirsiniz. Çalışmayan linkleri bize iletişim sayfamızdan bildirmenizi rica ederiz.

Programın kullanımıyla ilgili her türlü görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden sayfaya gönderebilirsiniz.

Artıları

  • Türkçe dil desteği
  • Ücretli versiyonunda sınırsız ve reklamsız kayıt imkanı
  • Yüksek kalitede kayıt

Eksileri

  • Ücretsiz versiyonunda maks. 10 dk’lık kayıt imkanı ve reklam yazısı
Gönderiliyor
Kullanıcı Değerlendirmesi
3.24 (17 votes)

Bandicam indir” için 4 yorum

Bir cevap yazın

NordVPN yaz fırsatı! 2 yıllık abonelikte %69 indirim +3 ay hediye!