Bandicut indir

Video kesme / düzenleme programı

Bandicut
İndir

Bandicut Program Künyesi
Son Versiyon: v3.6.5.668
Son Güncelleme: 02 Haziran 2021
Program Dili: Türkçe, İngilizce
İşletim Sistemi: Windows
Program Boyutu: 17.7 MB
Üretici Firma: Bandicam
Lisans: Demo
Kategori: Video Düzenleme Programları

Bandicut kullanımı çok basit ve işlevsel olan video kesme, ekleme ve düzenleme programıdır. Videolarınız üzerinde işlem yaparken kesinlikle görüntü kaybı yaşamazsınız. Video içerisindeki sadece ses verisini bile yüksek kalitede mp3 veya farklı formatta kayıt edebilirsiniz.

Programın temel işlevi videolarınızdaki istediğiniz bölümleri dilediğiniz yerden kesmek, parçalara bölmek, farklı videolardaki bölümleri eklemek, birleştirmek ve düzenlemektir.

AVI, MP4, MOV, M4V, MKV, MPEG, MPG, DAT, VOB, FLV, ASF, WMV, TS, TP, TRP, MPE, MPV2, MP2V, M2T, M2TS, K3G, DIVX, WM, WMX, WVX, RM, RMVB, RAM, IVF, OGM, VP6, XVD vb. tüm popüler formatları desteklemektedir.

H.264 desteği mevcuttur.

Bandicut lisansımı unuttum, tekrar nasıl geri alabilirim?
Bandicut satın alma sayfasının en altındaki “Resend Purchased License” bölümüne email adresinizi girerek Bandicut lisansınızın tekrar email adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bandicut lisansı ömür boyu mu? Güncelleştirmeler için ödeme yapmam gerekiyor mu?
Bandicut lisansınızı kural ihlali yapmadığınız sürece ömür boyu olarak kullanabilirsiniz, güncelleştirmeler de tamamen ücretsizdir. İleride yeni bir bilgisayar aldığınız zaman eski bilgisayarınızdan bandicut programını tamamen kaldırınız, lisansınızı yeni bilgisayarda aktive edip artık o bilgisayardan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

Editör Değerlendirmesi
  • Kurulum Kolaylığı
    (3.5)
  • Kullanım Kolaylığı
    (5)
4.3

Bandicut programı değerlendirme puanımız;

Programın kurulum, kullanım kolaylığı ve farklı kriterlere göre hesaplanmıştır. Dilerseniz alttaki bölümden kendi puanlamanızı da gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki “indir” butonuna tıklayarak programın son güncel yasal deneme / full sürümünü üretici firmanın kendi adresinden bilgisayarınıza yükleyip kurabilirsiniz. Çalışmayan linkleri bize iletişim sayfamızdan bildirmenizi rica ederiz.

Programın kullanımıyla ilgili her türlü görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden sayfaya gönderebilirsiniz.

Artıları

  • Türkçe dil desteği
  • Bir çok formatı destekler
  • Kullanım kolaylığı

Eksileri

  • Ücretsiz versiyonda reklamlar mevcut
Gönderiliyor
Kullanıcı Değerlendirmesi
2.75 (8 votes)

Bir cevap yazın

NordVPN yaz fırsatı! 2 yıllık abonelikte %69 indirim +3 ay hediye!