BlueStacks indir

PC için mobil (Android) emülatör programı

BlueStacks logo
İndir

BlueStacks Program Künyesi
Son Versiyon: v4.240
Son Güncelleme: 19 Aralık 2020
Program Dili: Türkçe, İngilizce
İşletim Sistemi: Windows
Program Boyutu: 1.19 MB
Üretici Firma: BlueStacks
Lisans: Ücretsiz
Kategori: Emülatör Programları

BlueStacks ile sayısı 1 milyondan fazla Android oyununu Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda daha büyük ekranlarda oynayabilirsiniz. 2011 yılında kullanılan BlueStacks firması bugün dünya çapında 210 milyondan fazla insan tarafından kullanılmaktadır.

BlueStacks ile oynayabileceğiniz en popüler oyunlardan bazıları: Rise of Kingdoms, King of Avalon Dragon Warfare, Raid: Shadows Legend, Among Us, PubG Mobile

Kontrolleri kişiselleştirme:
Hareket etme, hedef alma, zoom yapma, ateş etme vb. oyun kontrollerine ait tüm tuş ve mouse kombinasyonlarını kendinize göre değiştirebilmektesiniz, varsayılan ayarları değiştirmek için;
CTRL + Shift + H tuşlarına aynı anda basınız, açılan ekranda tüm ayarlarınızı kişiselleştirdikten sonra Kaydet butonuna tıklayarak ayarlarınızın kaydedilmesini sağlayınız. CTRL + Shift + A tuşlarıyla ise gelişmiş kontrol ayarları ekranına girebilirsiniz.

Yüksek FPS özelliği sayesinde daha kaliteli, akıcı görüntüler ve yüksek performas elde etmiş olursunuz.

FPS arttırmak için:
BlueStacks ayarlar menü’sünden (sağ alt köşedeki dişli işareti), Engine (Motor) seçeneğine tıklayınız, açılan pencerede FPS değerinizi ayarlayabilirsiniz. Hatırlatma, FPS performansının bilgisayar özelliklerine ve kapasitesine bağlı olduğunuz unutmayınız. Oyun oynarken sol alt köşese FPS değerinizi takip edebilirsiniz.

EKO Modu sayesinde bilgisayarınızın tüm kaynaklarını tüketmeden oyunları oynayabilirsiniz. Tek tuşla EKO moduna geçebilmeniz mümkündür.

Script özelliği sayesinde tekrarlanan hareketlerinizi tek bir özel tuş için programlayabilirsiniz. Script ayarlarını yapılandırmak için CTRL + Shift + A tuşlarına basıp gelişmiş ayarlara giriniz, daha sonra Script ikonuna tıklayarak Script ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz. Gelişmiş script komutları için tıklayınız.

Multi-Instance özelliği sayesinde aynı oyun için birden fazla kullanıcı oluşturabilir veya aynı anda farklı oyunları da oynayabilirsiniz.

BlueStacks maksimum performansından yararlanmak için her zaman programın en güncel sürümünü kullanın, ek olarak program ayarlarındaki Engine (Motor) penceresinden çeşitli performans seçeneklerini aktive ederek de hızlanmalar sağlayabilirsiniz. Ekran kartı sürücülerinizi de sürekli olarak güncellemeyi unutmayınız.

Minimum gereksinimler:
– Microsoft Windows 7 ve üzeri
– Minimum 2 GB RAM
– 5 GB Hard disk alanı

Ekran Görüntüleri:

Editör Değerlendirmesi
  • Kurulum Kolaylığı
    (4.5)
  • Kullanım Kolaylığı
    (4.5)
4.5

BlueStacks programı değerlendirme puanımız;

Programın kurulum, kullanım kolaylığı ve farklı kriterlere göre hesaplanmıştır. Dilerseniz alttaki bölümden kendi puanlamanızı da gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki “indir” butonuna tıklayarak programın son güncel yasal deneme / full sürümünü üretici firmanın kendi adresinden bilgisayarınıza yükleyip kurabilirsiniz. Çalışmayan linkleri bize iletişim sayfamızdan bildirmenizi rica ederiz.

Programın kullanımıyla ilgili her türlü görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden sayfaya gönderebilirsiniz.

Artıları

  • Yüksek FPS, yüksek kalitede grafikler
  • Kişiselleştirilebilir kontroller
  • Sürekli güncelleme desteği

Eksileri

Gönderiliyor
Kullanıcı Değerlendirmesi
4.75 (4 votes)

Bir cevap yazın

NordVPN yaz fırsatı! 2 yıllık abonelikte %69 indirim +3 ay hediye!