Chrome Uzaktan Masaüstü full indir

Ücretsiz uzaktan bağlantı programı

chrome uzaktan masaüstü
ücretsiz indir

Chrome Uzaktan Masaüstü Program Künyesi
Son Versiyon: v2020
Son Güncelleme: 14 Haziran 2020
Program Dili: Türkçe, İngilizce
İşletim Sistemi: Windows
Program Boyutu: –
Üretici Firma: Google
Lisans: Ücretsiz
Kategori: Uzaktan Bağlantı Programları

Google’ın Chrome Uzaktan Masaüstü uygulaması sayesinde kurulum yaptığınız bilgisayara dilediğiniz lokasyondan bağlantı yapabilmekte ve sanki o bilgisayardan çalışıyormuş gibi tüm işlemlerinizi uzaktan halledebilmektesiniz.

Özellikle son günlerde yaşadığımız salgın hastalıklar, sokağa çıkma yasağı vb. nedenlerden dolayı evden çalışmanız gerektiği zamanlarda iş yeri bilgisayarınıza kolaylıkla evden bağlanabilir ve tüm işlerinizi evdeki bilgisayarınızdan yapabilirsiniz.

Kurulum oldukça basit; Ev’den ofis bilgisayarınıza bağlantı yapmak istediğinizi farzedelim, öncelikle ofis bilgisayarınızdaki Chrome tarayıcısından Google hesabınıza giriş yapınız, daha sonra https://remotedesktop.google.com/access/ adresinden ilgili uygulamayı ekleyip kurunuz. Kurulum aşamasında sizden bir bağlantı ismi isteyecektir, bu bölüme “iş bilgisayarım” vb. bir isim verebilirsiniz, bir sonraki ekranda ise “pin” numarası tanımlamanız istenecektir. Kurulum işte bu kadar basit 🙂

Evinizden ofis bilgisayarınıza bağlantı yapmak için tek yapmanız gereken ev bilgisayarınızdaki Chrome tarayıcısından Google hesabınıza giriş yapmak ve sonrasında https://remotedesktop.google.com adresinden ilgili uzak masaüstü bağlantınızı seçip daha önce tanımlamış olduğunuz pin numarasını girmektir. Tebrikler, artık iş bilgisayarınız açık olduğu sürece tüm işlemlerinizi ev bilgisayarınızdan yapabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

Editör Değerlendirmesi
 • Kurulum Kolaylığı
  (5)
 • Kullanım Kolaylığı
  (5)
5

Chrome Uzaktan Bağlantı programı değerlendirme puanımız;

Programın kurulum, kullanım kolaylığı ve farklı kriterlere göre hesaplanmıştır. Dilerseniz alttaki bölümden kendi puanlamanızı da gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki “ücretsiz indir” butonuna tıklayarak programın son sürümünü bilgisayarınıza yükleyip kurabilirsiniz. Çalışmayan linkleri bize iletişim sayfamızdan bildirmenizi rica ederiz.

Programın kullanımıyla ilgili her türlü görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden sayfaya gönderebilirsiniz.

Artıları

 • Ücretsiz kullanım
 • Türkçe dil desteği
 • Bağlantı hızı ve performans yeterli
 • Google desteği
 • Kolay kurulum ve yapılandırma
 • Statik ip gerektirmiyor

Eksileri

 • Gelişmiş ekstra özellikler mevcut değil

 

Sending
Kullanıcı Değerlendirmesi
5 (1 vote)

Yorum Ekle