GameLoop indir

PC için mobil (iOS / Android) emülatör programı

GameLoop
İndir

GameLoop Program Künyesi
Son Versiyon: v2021
Son Güncelleme: 09 Haziran 2021
Program Dili: Türkçe, İngilizce
İşletim Sistemi: Windows
Program Boyutu: 1.53 MB
Üretici Firma: Gameloop
Lisans: Ücretsiz
Kategori: Emülatör Programları

GameLoop ücretsiz emülatörü sayesinde mobil (iOS / android) oyunlarınızı PC’nizde oynayabilirsiniz. Program başta Call of Duty, PUBG Mobile, Garena Free Fire, Arena of Valor olmak üzere 200’den fazla popüler oyunu desteklemektedir.

Dünya üzerinde 500 milyondan fazla oyunsever GameLoop emülatörünü kullanarak mobil oyunları Windows tabanlı cihazlarından oynamaktadır.

Programı yükledikten sonra desteklenen oyunları program içerisinden şu şekilde görüntüleyebilmektesiniz;

gameloop oyun listesi

Fare ve klavye ile kolay kontrol yapabilmektesiniz. Genel anlamda fare hedef almanızı, boşluk tuşu atlama yapmanızı ve F tuşu da kapıları açmanızı sağlamaktadır.

Program Çin merkezli Tencent firması tarafından üretilmiştir.

Donma / Takılma problemleri için çözüm önerileri;
Bazı kullanıcılarımızdan emülatörün zaman zaman takılma veya donma yaptığı bilgisini almaktayız, bu durumda öncelikle Tencent uygulaması içerisinden uygulama ayarlarındaki Güncelle işleminizi denemenizi öneririz, böylece son versiyonu kullandığınızdan emin olmuş olacaksınız. Problem düzelmediği takdirde emülatörü revo uninstaller vb. bir yazılımla bilgisayarınızdan tamamen kaldırıp tekrar kurmanızı tavsiye ederiz. Ek olarak ekran kartı sürücülerinizin de güncel olduğundan emin olunuz. Donanım kaynaklı bir probleminiz olmadığı takdirde takılma / donma problemleriniz de ortadan kalkmış olacaktır.

Güncellemeler nasıl yüklenir?
Öncelikle F9 yaparak oyundan çıkınız, google arama motorunda “google play” yazarak Google Play web sitesini açınız, emülatörde bu platform otomatik olarak açılacaktır, sağ üst köşeden Google Play hesabınıza oturum açtıktan sonra aratma bölümünden pubg mobile aratınız, PUBG MOBILE için güncelle butonuna tıklayarak güncellemeleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

Editör Değerlendirmesi
 • Kurulum Kolaylığı
  (3)
 • Kullanım Kolaylığı
  (4)
3.5

GameLoop programı değerlendirme puanımız;

Programın kurulum, kullanım kolaylığı ve farklı kriterlere göre hesaplanmıştır. Dilerseniz alttaki bölümden kendi puanlamanızı da gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki “indir” butonuna tıklayarak programın son güncel yasal deneme / full sürümünü üretici firmanın kendi adresinden bilgisayarınıza yükleyip kurabilirsiniz. Çalışmayan linkleri bize iletişim sayfamızdan bildirmenizi rica ederiz.

Programın kullanımıyla ilgili her türlü görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden sayfaya gönderebilirsiniz.

Artıları

 • Oyunları indirebilmek mümkün
 • Fare ve klavye ile kolay kontrol

Eksileri

 • Daha çok oyunlar için kullanılıyor
 • Genelde Tencent oyunlarına destek veriyor
 • Takılmalar / donmalar yaşanabiliyor
Gönderiliyor
Kullanıcı Değerlendirmesi
4 (7 votes)

GameLoop indir” için 4 yorum

Bir cevap yazın

NordVPN yaz fırsatı! 2 yıllık abonelikte %69 indirim +3 ay hediye!