Gelir – Reklam Ortaklığı Programı Açıklaması (Affiliate Disclosure)

Gelir – Reklam Ortaklığı Programı Açıklaması (Affiliate Disclosure)

Sitemizde tanıtımı yapılan bazı programlar, web siteleri veya VPN hizmet sağlayıcılarıyla fullindir.com.tr sitemiz arasında gelir – reklam ortaklığı programı (affiliate marketing programs) ilişkisi mevcut olabilmektedir. Kullanıcı tarafından sitemizde tanıtımı yapılan bazı program, web sitesi veya VPN hizmet sağlayıcılarına ait banner / reklam / bağlantılarına tıklanılıp ilgili sitede ücretsiz / ücretli üyelik oluşturulduğu veya ilgili program / eklenti kullanıcının cihazına yüklenildiği takdirde sitemiz bu işlemden dolayı komisyon / gelir elde edebilmektedir.

Sitemizde yer alan tüm yazılı ve görsel materyallerin tarafsız, doğru ve güncel olmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Tüm çabalarımıza rağmen bazı bilgiler bizden kaynaklı hata veya program / VPN hizmet sağlayıcısına ait tekliflerin veya hizmet şartlarının değişmesinden dolayı eski / hatalı olabilir. Kullanıcıların program / VPN hizmet sağlayıcısının son güncel şartlarını kabul etmek ve/veya hizmetlerini kullanmak tamamen kendi iradesi ve sorumluluğundadır. Herhangi bir tutarsızlıktan veya güncel olmayan bilgiden dolayı sitemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Sitemizde güncel olmayan / hatalı bir bilgi bulunduğunu düşünüyorsanız eğer bu durumu bizlere iletişim sayfamızdan veya [email protected] email adresimizden bildirebilirsiniz.

NordVPN yaz fırsatı! 2 yıllık abonelikte %69 indirim +3 ay hediye!