Hakkımızda

Fullindir.com.tr Lacivert Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin tescilli markası olup, web sitemizde popüler programların tanıtımları, bu programların güncel deneme / full sürümlerine ait üretici firmaların yasal indirme bağlantıları yayınlanmakta ve ilgili kurulum dosyasının güvenle yüklenebilmesi sağlanmaktadır. İlgili hiçbir dosya kendi sunucularımızda barındırılmamaktadır.

Sitemizdeki program tanıtım sayfalarında yer alan tüm indirme bağlantıları üretici firmaların orijinal bağlantılarını içermekte olup, hiçbir şekilde kırılmış (crack’li), katılımsız tabir edilen ve üretici firmaların sunmuş olduğu dosyaların haricindeki dosyaların yayını yapılmamakta veya ilgili dosyalara bağlantı sağlanmamaktadır.

Sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla yüklenilen dosyalar veya bu programların içeriklerinden veya kullanımlarından dolayı kullanıcıların bilgisayarlarında olabilecek herhangi bir problemden dolayı web sitemiz veya şirketimiz hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir.

Sitemizde yayınlanmış olan ve telif hakkının sizlere ait olduğunu düşündüğünüz ve sitemizden kaldırılmasını talep ettiğiniz görsel, içerik veya herhangi bir materyali iletişim sayfamızdan veya [email protected] email adresimizden bizlere bildirebilirsiniz. İlgili talep tarafımızdan incelenecek ve uygun görüldüğü takdirde derhal sitemizden kaldırılacaktır.

NordVPN yaz fırsatı! 2 yıllık abonelikte %69 indirim +3 ay hediye!