NordPass Password Manager indir

Şifre yöneticisi programı

İndir

NordPass Password Manager Program Künyesi
Son Versiyon: v2.21
Son Güncelleme: 04 Ocak 2021
Program Dili: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows
Program Boyutu: 52.4 MB
Üretici Firma: NordPass
Lisans: Demo
Kategori: Şifre Yöneticileri

NordPass programı kullanıcılarına tam kapsamlı ve güvenli şifre yönetim hizmeti sağlamaktadır. Program AES 256-bit şifreleme standartını kullanmaktadır.

Program tüm şifrelerinizi ve kredi kartı vb. bilgilerinizi güvenli bir ortamda ekstra şifrelenmiş şekilde saklar ve gerektiği zaman otomatik olarak kullanmanızı sağlar.

Şifrelerinizi kolaylıkla yedekleyebilmektesiniz. Daha önce kullandığınız farklı şifre yönetim programları varsa bütün verilerinizi kolayca NordPass’e aktarabilmektesiniz. Desteklenen örnek programlar; LastPass, Roboform, BitWarden, TrueKey vb.

Kullandığınız tüm cihazlara programı yükleyerek şifrelerinizin tüm cihazlarınızda senkronize olmasını sağlayabilirsiniz. Program Google Chrome, Firefox, Edge, Brave ve Opera tarayıcılarına destek vermektedir. Böylece internette üye olduğunuz sayfaların şifresini kolaylıkla programa ekleyebilmekte ve gerektiği zaman kullanabilmektesiniz.

Programı ilk kurduğunuz zaman öncelikle Master Password tanımlaması yapmanız gerekmektedir. Bu sizin hesabınıza giriş yapabilmeniz için gerekecek olan ana şifrenizdir. Şifrenizi kesinlikle unutmamanız gerekiyor. Ek olarak program “Two Factor Authentication” protokolünü de desteklemektedir, böylece giriş yaparken ikinci bir güvenlik adımından daha geçmiş olacaksınız. Dikkat! Size verilecek olan recovery codes şifrelerini mümkünse bir kağıda çıktı alıp öyle saklayınız. Şifrelerinizi unuttuğunuz takdirde hesabınıza ancak bu kurtarma kodları sayesinde ulaşabilirsiniz.

Program mevcut şifrelerinizi de güvenlik açısından değerlendirmekte ve kolay kırılabilir olduğunu tespit ettiği kayıtlar için sizi uyarmaktadır.

Data Breach Scanner özelliği sayesinde kayıtlarınızın daha önce kırılmış ve internette dolaşan listeler içerisinde olup olmadığını kontrol eder ve sizinkilerle eşleşen herhangi bir kayıt bulduğu takdirde sizi uyarır. Bu özellik sadece NordPass Premium kullanıcılarında mümkün olabilmektedir.

Ekran Görüntüleri:

Editör Değerlendirmesi
 • Kurulum Kolaylığı
  (5)
 • Kullanım Kolaylığı
  (5)
5

NordPass programı değerlendirme puanımız;

Programın kurulum, kullanım kolaylığı ve farklı kriterlere göre hesaplanmıştır. Dilerseniz alttaki bölümden kendi puanlamanızı da gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki “indir” butonuna tıklayarak programın son güncel yasal deneme / full sürümünü üretici firmanın kendi adresinden bilgisayarınıza yükleyip kurabilirsiniz. Çalışmayan linkleri bize iletişim sayfamızdan bildirmenizi rica ederiz.

Programın kullanımıyla ilgili her türlü görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden sayfaya gönderebilirsiniz.

Artıları

 • Güvenilir şifreler oluşturma
 • Tarayıcılarla uyumlu
 • Gelişmiş fonksiyonlar
 • 30 günlük ödeme iade garantisi
 • Düşük abonelik ücretleri

Eksileri

 • Türkçe dil desteği yok
Gönderiliyor
Kullanıcı Değerlendirmesi
4.67 (3 votes)

Bir cevap yazın

NordVPN yaz fırsatı! 2 yıllık abonelikte %69 indirim +3 ay hediye!