Paraşüt indir

Ön muhasebe programı

Paraşüt Ön Muhasebe Programı
İndir

Neden Paraşüt? Çünkü Paraşüt platformunu web üzerinden internet bağlantınız olan her yerden kullanabilmektesiniz. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde e-faturalarınızı kolayca hazırlayabilir ve müşterilerinize PDF olarak anında gönderebilirsiniz. Fatura kesimi için bilgisayar başında olmanıza bile gerek yok, bulut tabanlı olması sayesinde mekandan bağımsız herhangi bir yerde cep telefonunuz üzerinden bile faturanızı kolaylıkla hazırlayıp müşterinizin email adresine gönderebilirsiniz.

Paraşüt muhasebe programının sağladığı kolaylıklaran bazıları;
– Fatura kesme ve alınan faturaların kolay takibi,
– Banka hesaplarının bağlanması ve cari hesap hareketlerinizin kolay takibi,
– Serbest Meslek Makbuzu takibi,
– Tahsilatlarınızı ve ödemelerinizi tek tuşla görebilir, gelir gider tablounuzu grafiksel ekranlar yardımıyla daha kolay takip edebilirsiniz.
– Tek tuşla stoklarınızı görebilir ve takibini yapabilirsiniz.
– Eticaret sitenizle entegre edebilir ve efaturalarınızı otomatik olarak oluşturabilir ve müşteriye gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Paraşüt; başta gittigidiyor, n11, amazon, morhip, trendyol vb. pazaryerleri olmak üzere OpenCart, Shopify, WooCommerce, IdeaSoft veya Ticimax altyapılı e-ticaret siteleri için otomatik entegrasyon desteği sağlamaktadır.
– Paraşüt hesabınıza internet bağlantısı olan heryerden PC veya mobil üzerinden giriş yapabilirsiniz. Paraşüt’ün Web arayüzü dışında Android ve iOS uygulamaları da mevcuttur.

Paraşüt platformuyla oluşturacağınız e-fatura / e-arşiv ve e-serbest makbuzu hizmetleri gelir idaresi / vergi dairesinin gereksinimlerini tam olarak karşılamaktadır. Dilerseniz faturalarınızı toplu olarak da kesebilmektesiniz.

14 günlük ücretsiz deneme hesabı oluşturabilir ve 14 günden sonra platformu kullanmak istemezseniz ücretsiz olarak üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Deneme üyeliği aşamasında kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmemektedir.

Paraşüt ön muhasebe programı sayesinde zamandan kazanırken işinizi büyütmeye daha çok odaklanabilirsiniz.

efatura başvurusu nasıl yapabilirim?
Paraşüt destek hattını arayarak efatura başvurusu adımlarınız ve paraşüt ile entegrasyonunuz için ücretsiz destek alabilirsiniz.

Paraşüt platformu müşterilerine uygun e-kontör paketleri, günlük yedekleme, yeniliklere göre sürekli ücretsiz güncelleme desteği, telefon veya email’le müşteri destek hattı, sınırsız fatura / cari kaydı oluşturma, sınırsız kullanıcı tanımlama vb. daha bir çok imkan sunmaktadır.

Paraşüt platformu mali müşavirler için de e-SMM paketleriyle mevzuatla uyumlu özel çözümler sağlamaktadır.

Paraşüt platformuna buraya tıklayarak üye olan ve 14 günlük deneme süresi sonunda 1 yıllık üyelik satın alan tüm kullanıcılara 2.000 ekontör ve +3 ay süre hediye olarak verilmektedir.

Ekran Görüntüleri:

Editör Değerlendirmesi
 • Kurulum Kolaylığı
  (5)
 • Kullanım Kolaylığı
  (5)
5

Paraşüt programı değerlendirme puanımız;

Programın kurulum, kullanım kolaylığı ve farklı kriterlere göre hesaplanmıştır. Dilerseniz alttaki bölümden kendi puanlamanızı da gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki “indir” butonuna tıklayarak programın son güncel yasal deneme / full sürümünü üretici firmanın kendi adresinden bilgisayarınıza yükleyip kurabilirsiniz. Çalışmayan linkleri bize iletişim sayfamızdan bildirmenizi rica ederiz.

Programın kullanımıyla ilgili her türlü görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden sayfaya gönderebilirsiniz.

Artıları

 • e-fatura / e-arşiv ile tam uyumlu
 • uygun e-kontör paketleri
 • 14 gün ücretsiz deneme süresi
 • platformdan bağımsız fatura kesebilme
 • günlük yedekleme
 • android ve iOS uygulamaları

Eksileri

 • Büyük ölçekli şirketler için uygun değil
Gönderiliyor
Kullanıcı Değerlendirmesi
4.75 (4 votes)

Bir cevap yazın

NordVPN yaz fırsatı! 2 yıllık abonelikte %69 indirim +3 ay hediye!