Yasal Uyarı

Fullindir.com.tr Lacivert Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin tescilli markası olup, web sitemizde popüler programların tanıtımları ve güncel sürümlerine ait ücretsiz versiyonlarının yasal indirme bağlantıları yayınlanmaktadır. İlgili hiçbir dosya kendi sunucularımızda barındırılmamaktadır.

Sitemizdeki program tanıtım sayfalarında yer alan tüm dosyalar üretici firmaların orjinal dosyaları veya bu dosyaların yüklenebilmesi için gereken orjinal bağlantıları içermekte olup, hiçbir şekilde kırılmış (crack’li), katılımsız tabir edilen dosyaların yayını yapılmamakta veya ilgili dosyalara bağlantı sağlanmamaktadır.

Sitemizde yer alan veya bağlantılar aracılığıyla yüklenilen dosyalar veya bu programların içeriklerinden veya kullanımlarından dolayı kullanıcıların bilgisayarlarında olabilecek herhangi bir problemden dolayı web sitemiz veya şirketimiz hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir.

Sitemizde yayınlanmış olan ve telif hakkının sizlere ait olduğunu düşündüğünüz ve sitemizden kaldırılmasını talep ettiğiniz görsel, içerik veya herhangi bir materyali iletişim sayfamızdan bizlere bildirebilirsiniz. İlgili talep tarafımızdan incelenecek ve uygun görüldüğü takdirde derhal sitemizden kaldırılacaktır.