VirtualBox

İşletim sistemi emülatörü

Son Versiyon: 6.0.0
Son Güncelleme:
Program Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows
Program Boyutu: 203.26 MB
Üretici Firma: Oracle
Lisans: 0 TL (Ücretsiz)

Ortalama puan: 4.0 (toplam değerlendirme sayısı: 1)
ücretsiz indir
Bu uygulama sayesinde kullandığınız işletim sistemi içerisinden (örneğin Windows) farklı bir işletim sistemini (örneğin Linux) çalıştırabiliyorsunuz. Bunun bize ne yararı olacak derseniz; mevcut işletim sisteminizde çalışmayan program veya oyunları uyumlu işletim sistemi üzerinden kolaylıkla çalıştırabilir hale gelebileceksiniz. Yazılım işiyle uğraşanlar birlirler ki işletim sistemine göre kullandıkları arayüz ve kodlamalarda düzeltmeler yapmaları gerekebilmektedir, bu emülatör programı sayesinde yazılımcılar hazırladıkları uygulamaları farklı işletim sistemlerinde test edebilme imkanı bulabilecekler. Açık kaynak kodlu ve tamamen ücretsiz bir yazılımdır. Başta Windows, Linux, Macintosh ve Solaris hosts platformları olmak üzere Windows (NT 4.0, 2000, XP, Server 2003, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10), DOS/Windows 3.x, Linux (2.4, 2.6, 3.x and 4.x), Solaris and OpenSolaris, OS/2 ve OpenBSD platformlarında da çalışabilmektedir.

Program Ekran Görüntüleri

İşletim sistemi emülatörü Resim #1 İşletim sistemi emülatörü Resim #2 İşletim sistemi emülatörü Resim #3 İşletim sistemi emülatörü Resim #4 İşletim sistemi emülatörü Resim #5

Yorumlar (0)

Bu program hakkında henüz yorum yapılmamış durumdadır.

Bu program hakkındaki görüşleriniz;

as


Bu program için kaç puan vermek istersiniz?


Tavsiye

Internet Download Manager

Dünyanın en popüler indirme yöneticisi programı

Advanced SystemCare PRO

Tek tuşla bilgisayarınız eski hızına gelsin

Malwarebytes Anti-Malware

Tüm zararlı tehditlere karşı %100 koruma

Revo Uninstaller

Yazılım kaldırma / uninstaller programı

Web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir.
Lacivert Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. © 2015